Reference: 2008 - současnost

Fontány

ObecKralupy nad Vltavou
Název akceNovostavba haly IBG Kralupy
Zařazení Fontány, Technologie okrasných bazénů
InfoÚpraváresnká technologie ke třem okrasným bazénů včetně potrubních rozvodů cirkulace vody.
Investice
    naší části
Zadání 20.06.2008

ObecLázně Bělohrad - Anenské slatinné lázně
Název akceLázeňský resort Strom Života
Zařazení Fontány, Zdravotnická zařízení, Wellness, Kryté bazény, Venkovní kašny
InfoProjekty DSP, DPS a DZS bazénové technologie a parního provozu lázeňského domu „Strom života“ v Bělohradu.Součástí technologie i provoz venkovních kašen. Bazén 58 m3 v provedení nerez. Úprava vody ozónem a UV s dochlorací chlornanem sodným. Bazén dimenzován i pro použití arabskou klientelou, která se v případě žen koupá zcela oblečená. Spolupráce na projektu s LT Brno Investor: Lázně Bělohrad plnění : 3/2007 – 10/2007 DSP a DZS, 11/2007 – 2/2008 DPS
Investice
    naší části
5,3 mil. Kč
Zadání

ObecMoskva
Název akceComCity - administrativní centrum
Zařazení Fontány, Technologie vodních dekoračních prvků
InfoPředmětem projektové dokumentace pro provedení stavby a předchozích stupňů bylo několik etap výstavby adminisrativního centra s mnoha vodními prvky. V první etapě bylo řešeno 5 druhů vodních prvků (celkem 20 různých vodních prvků) s různými vodními efekty. Druhá etapa řešila venkovní vodní jezírko s 52 ks fontánových trysek, které jsou nastavitelné různými výškami, dosahem či směrem výtrysků. První etapa bylo v roce 2013 ve výstavbě.
Investice
    naší části
Zadání 02.02.2011

ObecPardubice
Název akceVodní Brána
Zařazení Fontány, Dekorativní vodopád
InfoProjektové řešení a technická pomoc při návrhu venkovního vodopádu z 6ti metrové nerezové konstrukce. Vzájemná spolupráce s ing. arch. Klimešem. Kromě hlavního prvku byly navrženy další fontánové prvky. Přerušení toku (rostliny vi fotografie) byly osazeny posléze. Úpravna vody s akumulační nádrží a pohonnými čerpadly je umístěna v podzemní strojovně.
Investice
    naší části
Zadání
Fotografie

ObecPraha
Název akceVodní prvky - Praha Florenc
Zařazení Fontány, Vodní zrcadlo
InfoProjektové řešení technologie a technická pomoc při návrhu vodních prvků. Původní návrh vodní široké vícestupňové kaskády byl do realizace zrušen a byly osazeny pouze dva vodní prvky s fontánovými tryskami a jedno "vodní zrcadlo" - jde o bazén s klidnou hladinou, s přepadem vody z hladiny. Oba druhy fontánových prvků mají svou vlastní úpravnu. Fontánové trysky jsou poháněny vlastním čerpadlem. Strojovna je umístěna v 2.PP budovy. Společná spolupráce s ing. Hadabrou z firmy VodoPro s.r.o. a Generálním projektantem Cigler Marani Architects, a.s.
Stavba: 2013
Investice
    naší části
Zadání

ObecPraha
Název akcePraha Bubny - technologie vodních prvků
Zařazení Fontány
InfoProjekt DSP řešil technologii vodní fontány s 42 ks vodních trysek včetně připravenosti pro stavbu, elektro a MaR. Byla řešena i mimoprovozní cirkulace a možnost dezinfekce celého systému.
Investice
    naší části
Zadání 06.02.2012


(c) Bazény a wellness s.r.o.
Created by: Martina Křenková, Michal Křenek