Aquadrom Most

Původní areál v Mostu byl tvořen venkovním otevřeným 50ti m plaveckým bazénem celoročně provozovaným. Návštěvník se převlékl v krytých šatnách, v hale vstoupil do výplavového kanálu a vyplul ven do bazénu. V roce 2003 byl areál přestavěn na nový s celonerezovými  bazény. A pro zatraktivnění pobytu jsou instalovány 2 zatrubněné tobogány s délkami 90 a 96 m.  Koryta odpovídají sice již více jak desetiletému provozu, ale je možné si pro jízdu zapůjčit podložku, která  dělá jízdu zajímavější  a nejsou cítit spoje dráhy. Ve spodní části dráhy se vjíždí do tmavého úseku, ve kterém hází zatáčka a může jezdce až převrátit.  Dojíždí se pak každý tobogán do vlastního dojezdového bazénku.

 Z první fotky je patrné, že i koryto tobogánu nebo skluzavky může velmi dobře sloužit jako netradiční reklamní plocha a může provozovateli přinést vítaný příjem do pokladny. Tobogány a skluzavky jsou dominantní konstrukcí na ploše koupaliště a jistě reklama zde umístěná působí na klienty a potencionální zákazníky příznivěji než standardní bilboard.

Venkovní letní část areálu má navíc k dispozici veliké vodní plochy na vodní dovádění s u nás největším vodním hradem. Za ním ale jedině v létě.