Trutnov – krytý bazén

Předmětem projektová dokumentace je technologie úpravy vody pro rekonstrukci a dostavbu krytého bazénu v Trutnově. Pro účely provozu rekonstruovaného plaveckého a výukového bazénu a pro nově vybudované bazény v krytém areálu bude vybudovaná strojovna a akumulační jímky v 1.NP objektu.

V areálu bude rekonstruovaný plavecký a výukový bazén a nově vybudovaný relaxační bazén, dvě vířivky a dětský zážitkový  bazén. Bazény budou vybavené vodními a vzduchovými atrakcemi, v areálu budou dva vodní tobogány se samostatným dojezdovým dílem.

Rekonstruovaný prostor bude obsahovat stávající železobetonové bazény (plavecký a výukový) nové bazény budou z nerezové konstrukce. Stávající železobetonový plavecký bazén se zachová, je obdélníkový o rozměrech 25 x 16,67 m s hloubkou 1,2 – 3,6 m, výukový bazén je obdélníkový o rozměrech 12,5 x 6,3m s hloubkou 0,5 – 0,8 m. Relaxační bazén je nepravidelného obdélníkového tvaru. Má rozměry 30 x 8,5 m s hloubkou 0,9 m. V bazénu jsou vodní a vzduchové atrakce a proudový kanál. Vířivka 1 má kruhový tvar o průměru 6 m s hloubkou 1,1 m. Ve vířivce jsou vodní a vzduchové atrakce ve sedátkách po obvodu bazénu. V sedací části jsou vzduchová sedátka, ve dně jsou vzduchové perličky. Vodní masáže jsou v opěrátkách a podsedákách sedátek, kde jsou masážní trysky pro masáž beder a lýtek. Vířivka 2 má kruhový tvar o průměru 3,6 m s hloubkou 0,9 m. Ve vířivce jsou vodní a vzduchové atrakce ve sedátkách po obvodu bazénu. V sedací části jsou vzduchová sedátka. Vodní masáže jsou v opěrátkách pro masáž beder. Dětský bazén je obdélníkový o rozměrech 9 x 6 m s hloubkou 0,45 m. V bazénu budou dětské vodní atrakce.

Spolupráce: Atelier A11

Investor: Město Trutnov

Plnění: DSP, DPS

Investice naší části: 49 mil. Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.